Toimihenkilöt

Yhdistyksen toimintaa johtaa hallitus sekä muut toimihenkilöt. Meidät tavoittaa yhdistyksen tapahtumista sekä sähköpostilla tai puhelimella. Yhteystiedot kuvien alla.

Director
Karri
Tel. +358 41 5330003
director@ccf.fi
Assistant Director
Aki
Tel. +358 45 3141090
assistant.director@ccf.fi
Secretary / Treasurer
Lars
Tel. +358 400 423332
secretary@ccf.fi
Membership officer
Ladies of Harley Officer
Nina
Tel. +358 44 2009304
membership.officer@ccf.fi
Road Captain
Mikko V.
head.road.captain@ccf.fi
Photographer
Mikko P.
Tel. +358 400 422027
photographer@ccf.fi
Activities Officer
Bone
activities.officer@ccf.fi
Webmaster
Toni
webmaster@ccf.fi